новини


Студенти 3 курсу в межах навчальної дисципліни «Адміністративне судочинство України» прослухали гостьову лекцію доктора юридичних наук, судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Коваленко Наталії Володимирівни на тему «Інститут зразкової справи».

Завдяки меморандуму про співпрацю між Навчально-науковим інститутом права та Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду маємо можливість поєднувати теоретичну та практичну складові навчального процесу.

І ніякі ракети не змусять нас перестати займатися улюбленою справою - вчити студентів!!!


Випуск магістрів 2022

Ось і настав довгоочікуваний день, коли магістрантам вручили заповітні дипломи! Цього року зі стін нашої кафедри випустилося 11 магістрів спеціалізації «Адміністративна юрисдикція», з них 3 отримали диплом з відзнакою

Ми пишаємося випускниками нашої кафедри. За вами наше майбутнє і майбутнє України

Бажаємо всім стати відмінними фахівцями не тільки в області своєї професії, але і в області успіху, благополуччя і процвітання. Хорошої роботи і таких же колег, прекрасного настрою і такого ж майбутнього, щасливої удачі! Стіни нашої кафедри завжди відчинені для Вас

Вітаємо!


24 червня 2021 року відбулося останнє в навчальному році засідання кафедри адміністративного права та процесу

Відповідно до порядку денного на засіданні кафедри було розглянуті питання підведення підсумків навчального року, проведення державних іспитів, підготовки студентів до Єдиного фахового вступного іспиту 2021 для правників, а також були обговорені плани роботи кафедри на наступний навчальний рік.

Бажаємо усім колегам та нашим студентам чудового літа та до зустрічі у новому навчальному році!

Кафедра адміністративного права та процесу відсвяткувала свій 10-річний ювілейУ лютому 2021 року кафедра адміністративного права та процесу відсвяткувала свій 10-річний ювілей. Десять років тому наша кафедра сформувалася як самостійний структурний підрозділ юридичного факультету.

За десять років кафедра пройшла шлях від структурного підрозділу галузевого рівня до потужного освітньо-наукового центру, який здійснює підготовку фахівців у сфері адміністративного права та процесу, прагне постійно вдосконалювати рівень підготовки своїх випускників та формувати сучасні компетентності шляхом реалізації освітніх та науково-інноваційних проектів.

Вітаємо наших колег, випускників та студентів зі Святом! Бажаємо постійно розвиватися, досягати успіхів та шанувати славетні традиції своєї рідної кафедри та університету!

18 лютого 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.08.893.03. Університету митної справи та фінансів відбувся захист дисертаційного дослідження доцентки кафедри адміністративного права та процесу Інституту права Пухтецької Алли Альбертівни на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 - адміністративне право і процес; фінансова право; інформаційне право на тему: "Принципи адміністративного права: питання теорія та практики".


Кафедра адміністративного права та процесу щиро вітає колегу та пишається її науковим здобутком.

15-16 листопада 2019 року ввійде в історію кафедри адміністративного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка започаткуванням проведення Судових дебат з адміністративного судочинства.

Хотілося б висловити глибоку подаку нашим партнерам та спонсорам, які виявили глибокий інтерес до Судових дебат з адміністративного судочинства і підтримали нас.

Шостому апедяційному адміністративному суду за створення атмосфери реального судового засідання. Голові Шостого апеляційного адміністративного суду Горяйнову Андрію Миколайовичу за підтимку нашої ініціативи, а суддям Євгену Мєзєнцеву, Костянтину Бабенко, Олені Ганечко, Яні Глущенко, Інні Грибан, Людмилі Черпіцькій, а також співробітникам суду Анні Костриці та Альоні Касьян - за професійне та об'єктивне суддівство, за роз'яснення студентам їх сильних та слабких позицій в захисті порушених прав.

Касаційному адміністративному суду у складі Верховного Суду за рецензування письмових робіт на відбірковому етапі, а суддям Гончаровій Ірині Анатоліївні та Мартинюк Наталії Миколаївні - за блискуче суддівство Фінального раунду.

EQUITY LAW FIRM за наших чудових суддів Євгена Філоненко, Богдана Слободяна та Дмитра Тиліпського, за фінансову підтримку заходу, а також за грошові призи та пам'ятні подарунки переможцям.

ID Legal Group за нашу чудову суддю Яну Сидоренко та грошовий приз команді, яка посіла друге місце.

Асоціації адвокатів України та особисто Зої Ярош за підтримку та чудові призи переможцям Дебатів.

Національній школі суддів України за чудові призи переможцям.

Arzinger law firm за сприяння в організації заходу.