Гуртки кафедри

Судові дебати з адміністративного судочинства

Судові дебати з адміністративного судочинства – це дводенні змагання команд з участі у судовому засіданні в порядку адміністративного судочинства у якості позивача чи відповідача за наперед визначеними фабулами. 

До участі запрошуються команди студентів 2–6 курсів вищих навчальних закладів Києва та Київської області, які навчаються за спеціальністю: «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність». Кількість команд від одного навчального закладу не обмежена. До складу команди входять 2–4 особи.

Після реєстрації кожна команда на свою електронну адресу отримує фабулу дебатів для письмового вирішення. За результатами розгляду письмового вирішення фабули відбиратимуть 8 команд, які братимуть участь в усних раундах.

Робоча мова дебатів – українська.

До суддівської колегії входять: професійні судді, практикуючі юристи та науковці

Гурток з адміністративного права України

Завданням «Гуртка з адміністративного права України» є консолідація зацікавлених проблематикою адміністративного права осіб, а також забезпечення їх необхідною інформацією щодо діяльності гуртка, проведення конференцій, інших заходів, пов'язаних із наукою адміністративного права.  

Гурток з адміністративного судочинства

Гурток з адміністративного судочинства створено для поглиблення теоретичних та практичних знань студентів Навчально-наукового інституту права. Форми роботи: дискусії на обрані актуальні теми, практикуми з написання процесуальних документів, гостьові лекції суддів та практикуючих юристів, відвідування судових засідань, підготовка доповідей для участі у наукових конференціях.